neděle 28. července 2013

Epizodka z drogérie

Jak už jsem psala barvím si vlasy.Je léto,proto chtěla jsem svým vlasům trošku ulevit a místo barvy na vlasy použít přeliv.Minulý týden jsem se vypravila do drogérie.Bloumala jsem mezi regály,ohlížela co tam mají až si mne všimla paní prodavačka asi tak kolem 40cítky.Mezi námi se odehrál rozhovor,který Vám teď tady přepíši.
Prod: Mohu Vám s něčím poradit?
Já: Koukám se po nějakém přelivu na vlasy.
Prod: Prosím? Po čem?
Já: Chci si koupit  přeliv.
Prod: Co si chcete koupit?
Já: No přeliv na vlasy.
Prod: A co to je ?
Holky já v tu chvíli nevěděla jestli si prodavačka se mne dělá legraci nebo je v blízkosti nějaká skrytá kamera.Jen se mne vyhrkla: Nashledanou a už jsem byla venku. Podotknu,že to nebyla žádná zapadlá drogerie,ale prodejna v nákupním centru.Ilustrační-z netu

12 komentářů:

 1. no teda a co měla paní na hlavě, že nezná přeliv, možná brigádnice :DD

  OdpovědětVymazat
 2. To se mi taky někdy stane, že prodavačky nemají ani tucha co chci ..... a co se mi stává běžně v supermarketu, něco hledám a ani prodavači nemaj tucha kde to najdu:-))

  OdpovědětVymazat
 3. Tak to je síla a já si myslela, že prodavačka (asi 25) v Rossmanu, která nezná Catrice je mimo.

  OdpovědětVymazat
 4. Je smutné, když prodavačka v drogérii nezná zboží. :-(

  OdpovědětVymazat
 5. Tohle se stává docela často, je to smutný, když prodavač neví nic o sortimentu a neumí poradit...možná že v té zapadlé drogérii by se to naopak nestalo, v těch malých obchůdcích bývají naopak prodavači milejší a ví o sortimentu více než v těch obchodních centrech.

  OdpovědětVymazat
 6. To je smutné. To jsou ti dnešní "odborníci". Kdyby aspoň byla zticha, ne?

  OdpovědětVymazat
 7. Děkuji za milou návštěvu na mém blogu. ...epizodka z české drogerie mě už ani trochu nepřekvapuje:-(stává se to běžným jevem-bohužel. Člověk si v obchodech připadá jako trosečník na pustém ostrově....Krásné fotky slunečnic-jsou to moje oblíbenkyně. Parný víkend. Eva

  OdpovědětVymazat
 8. Holky díky všem za reakci.Holt dnešní prodavačky...:-( Nojo on obchodník raději zaměstná nevyučenou,nebo někoho z rodiny co o práci nemá ani páru a pak to tak dopadá! Jen aby zaměstnavatel nemusel prodavačce moc platit!

  OdpovědětVymazat
 9. takto mudre predavacky sa bohuzial najdu vsade :((

  http://biancaprincipessa.blogspot.sk/

  OdpovědětVymazat
 10. A buď šťastná že ťa ešte nevysmiala :-). Ja som raz vošla do potravín a všade mali vyloženú "milupu". Opýtala som sa predavačky čo je to, a ona začala nahlas po celom obchode vykrikovať: vy neviete čo je milupa?!? Ona nevie čo je milupa!
  Ale neodpovedala mi.

  OdpovědětVymazat
 11. Je to úsměvné a smutné zároveň, Věri. Buď ráda, že ti z neznalosti neprodala přípravek, po kterém by ti slezly vlasy!

  OdpovědětVymazat
 12. :D Já už se v našich drogériích ničemu nedivím.

  OdpovědětVymazat