středa 20. února 2013

Mé kamarádky

Jako každá z Vás tak i já mám kamarádky.Mám 3 a život bez nich by byl hodně těžký a smutný. Mohu s nimi probrat své starosti,ale hlavně radosti a vše co nás v životě potkává.Každá kamarádka je zaměřena na něco jiného.Jedna  je domácí typ.Spolu probíráme vaření,měníne si recepty,povídáme si jak se staráme o kytičky co máme doma-kdy která nám vykvetla.Tahle kamarádka je šikovná i na ruční práce,což já mohu jen závidět.S druhou kamarádkou zase probíráme oblečení,boty,ví o všech slevách co na máme ve městě .Vždy mi poradí.No a třetí kamarádka je zase taková "bytová architektka" má hezky zařízený byt,pořád něco vylepšuje.Takže je pro mne nekonečným zdrojem inspirací.Jsem ráda,že je mám.Potkávala jsem je různě při své cestě životem. Jednu v bývalé práci,druhá je maminka od dceřiny kamarádky a ta třetí bydlela chvíli v našem paneláku,ale i po jejim odstěhování jsme kamarádkami zůstaly.Jen nad jedním stále přemýšlím.Proč nemám kamarádku ve svým věku? Jsou totiž všechny o 9-11 let mladší.Ale vůbec mi to nevadí :-) !
Jednu z nich jsem dneska navštívala.A protože v našem městě vládne pevnou rukou paní Zima,šla jsem k ní touhle nádhernou zasněšenou cestičkou.Nedalo mi to a musela jsem ji vyfotit. Ikdyž jak koukám je to vyfoceno mírně nakřivo!Cestička ke kamarádce

3 komentáře:

 1. Asi jsi hodně mladá náturou, duší, tak přitahuješ ty mladší ženy. To je dobře. Krásná fotka a to auto je tam takový vtipný prvek.

  OdpovědětVymazat
 2. to je sněhu....u nás nic moc, asi to spadlo všechno u vás:-)))
  Ajka

  OdpovědětVymazat
 3. Fukčarina - ták moc sněhu, krása, no jo v únoru jednu chvíli u nás takto Věrko bylo. Mít kamarádku je moc fajn, člověk potřebuje blízkou duši, to ano. Věrko poznala jsem dobře cestu u vrchního gymnásia?

  OdpovědětVymazat